Bidragsytere

Johannes Breidenbach
Seniorforsker
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
johannes.breidenbach@nibio.no

Nils Bøhn
Direktør
Norges Skogeierforbund
nils.boehn@skog.no

Lars Sandved Dalen
Forskningsformidler
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
lars.dalen@nibio.no

Rune Eriksen
Sjefingeniør
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
rune.eriksen@nibio.no

Kjersti Bakkebø Fjellstad
Seniorrådgiver
Genressurssenteret ved NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
kjersti.bakkebo.fjellstad@nibio.no

Ivar Gjerde
Seniorforsker
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
ivar.gjerde@nibio.no

Aksel Granhus
Avdelingsleder
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
aksel.granhus@nibio.no

Vegard Gundersen
Seniorforsker
NINA, Norsk institutt for naturforskning
vegard.gundersen@nina.no

Reidar Hindrum
Seniorrådgiver
Miljødirektoratet
reidar.hindrum@miljodir.no

Kjersti Holt-Hanssen
Forsker
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
kjersti.hanssen@nibio.no

Gro Hylen
Forsker
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
gro.hylen@nibio.no

John Yngvar Larsson
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
john.larsson@online.no

Jørn Lileng
Seniorrådgiver
Landbruksdirektoratet
Jorn.Lileng@landbruksdirektoratet.no

Roar Lågbu
Overingeniør
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
roar.lagbu@nibio.no

Petter Nilsen
Prosjektleder
Velg skog, Næringslivets hovedorganisasjon (NHO), Mat og landbruk
pn@nhomd.no

Eirik Nordhagen
Overingeniør
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
eirik.nordhagen@nibio.no

Rune Nordrum
Seniorrådgiver
Landbruksdirektoratet
rune.nordrum@landbruksdirektoratet.no

Per Holm Nygaard
Forsker
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
per.holm.nygaard@nibio.no

Ole Risbøl
Førsteamanuensis
NTNU Vitenskapsmuseet
ole.risbol@ntnu.no

Per Olav Rustad
Seniorrådgiver
Landbruksdirektoratet
per.olav.rustad@landbruksdirektoratet.no

Eva Skagestad
Administrerende direktør
Skogkurs
es@skogkurs.no

Aaron Smith
Forsker
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
aaron.smith@nibio.no

Halvor Solheim
Seniorforsker
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
halvor.solheim@nibio.no

Per Guldbrand Solli
Seksjonssjef
Landbruksdirektoratet
Per-Guldbrand.Solli@landbruksdirektoratet.no

Trond Amund Steinset
Seniorrådgiver
Statistisk sentralbyrå, SSB
trond.amund.steinset@ssb.no

Jogeir N. Stokland
Seniorforsker
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
jogeir.stokland@nibio.no

Ken Olaf Storaunet
Seniorforsker
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
ken.olaf.storaunet@nibio.no

Gunnhild Søgaard
Avdelingsleder
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
gunnhild.sogaard@nibio.no

Volkmar Timmermann
Forsker
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
volkmar.timmermann@nibio.no

Stein M. Tomter
Seniorrådgiver
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
stein.tomter@nibio.no

Odd Inge Vistad
Seniorforsker
NINA, Norsk institutt for naturforskning
odd.inge.vistad@nina.no

Knut Øistad
Avdelingsleder
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
knut.oistad@nibio.no

Bjørn Økland
Seniorforsker
NIBIO, Norsk institutt for bioøkonomi
bjorn.okland@nibio.no

Tord Aasland
Seniorrådgiver
Landbruksdirektoratet
tord.aasland@landbruksdirektoratet.no